Bitcoin Cash Hard Fork: Co musisz wiedzieć

Bitcoin Cash ma zostać zaktualizowany w tym miesiącu. Oto, co pociąga za sobą uaktualnienie i co oznacza dla społeczności kryptowalut.

Bitcoin Cash ma zostać zaktualizowany do sieci 15 listopada 2020 r

Wersja aktualizacji BCHN zawiera nowatorski i niekontrowersyjny system wyszukiwania.

Zespół programistów Bitcoin ABC zaproponował alternatywną aktualizację, która również przekierowuje 8% nagród wydobywczych.

Blockchain Bitcoin Cash ma przejść w tym miesiącu sporną aktualizację sieci, która może podzielić monetę na dwie części – i to nie po raz pierwszy .

Proponowana aktualizacja, przynajmniej dla wersji BCHN, wprowadza nowy algorytm wyszukiwania i jest powszechnie akceptowana. Jednak zwolennicy monety, która zajmuje piąte miejsce na świecie, byli zaskoczeni, gdy zespół programistów Bitcoin ABC zaproponował alternatywną aktualizację, która dodała kolejny element, który odciągnąłby 8% nagród blokowych od górników Bitcoin Cash.

Dołącz teraz

Propozycja zespołu ABC, nazwana „Bitcoin ABC”, polegałaby na przekazaniu pieniędzy w ręce jego własnego zespołu programistów. Pomysł nie jest niczym nowym; prywatność moneta Zcash ma podobny fundusz od wielu lat. Jednak osoby ze społeczności Bitcoin Cash postrzegały to jako chwyt pieniędzy i czuły, że jest to sprzeczne ze zdecentralizowanym etosem monety.

„Przekazanie części nagrody blokowej #BitcoinCash na opłacenie pojedynczego zespołu deweloperskiego jest spełnieniem marzeń centralnego planisty w stylu radzieckim. Proszę, przestań ”, powiedział Ver na Twitterze w sierpniu tego roku.